Na dobre i na złe | odc. 802: Bądź przy mnie

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan Kasi nieustannie się pogarsza. Gdy serce kobiety przestaje bić, lekarze rozpoczynają reanimację. Lenka wciąż nachodzi doktora Homolkę. Bart zleca Tadkowi pierwszą samodzielną operację kręgosłupa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Stan Kasi nieustannie się pogarsza. Falkowicz i pozostali lekarze czują się bezradni. Gdy serce kobiety przestaje bić, lekarze rozpoczynają reanimację. Udaje im się uratować pacjentkę, ale obawiają się, że następnej zapaści może nie przeżyć. Jorge postanawia w końcu umówić się na randkę z Blanką. Dziewczyna niespodziewanie dostaje świetną wiadomość od Wiki. Lenka wciąż nachodzi doktora Homolkę. Lekarz prosi Radwana, by pomógł mu się ukryć. Mówi, że to przez kobietę musiał wyjechać z kraju. Na porodówkę do Leśnej Góry trafia Maria. Kobieta denerwuje się, bo nie ma przy niej ojca dziecka. Bart zleca Tadkowi pierwszą samodzielną operację kręgosłupa. Młody lekarz wpada w panikę. Czeka go też kolejne spotkanie z ojcem. Janusz zjawia się w szpitalu razem z małżeństwem Wawrzyniaków. Twierdzi, że mężczyzna, który niedawno wybudził się ze śpiączki, ukrył w okolicy skarb. Zamierza go odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...