Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2408

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sadowska sugeruje Łukaszowi, że Kasia nie spieszy się z powrotem, bo nawiązała romans we Włoszech. Jowita angażuje się w rozkręcanie biznesu winiarskiego ojca. Liczy, że zbliży się do Stańskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ksawcio źle znosi przedłużającą się rozłąkę z mamą i sprawia kłopoty wychowawcze. Sadowska sugeruje Łukaszowi, że Kasia nie spieszy się z powrotem do domu, bo nawiązała romans we Włoszech. Jowita angażuje się w rozkręcanie biznesu winiarskiego ojca. Liczy, że zbliży się do Stańskiego. Tymczasem w hotelu brakuje dostaw od Kornela, więc Vincenzo proponuje import prosto z sycylijskiej winnicy. Prot radzi Jezierskiej, by oszukała Bruna i sprzedała mu jakiekolwiek wina, zatajając, że nie jest to firmowy trunek. Po incydencie z niewybuchami Irena nie czuje się bezpiecznie na działkach. Wkrótce wraz z Tolkiem jedzie do Otwocka, gdzie razem z Ludwikiem i jego przyjaciółkami ma przygotować charytatywne przedstawienie dla dzieci. Męskie role w adaptacji "Ogniem i mieczem' są już obsadzone. Pozostaje kwestią sporną, która z pań zagra Helenę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...