Ukryta prawda | sezon 14 odc. 967

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola i Adam zamieszkali za sobą po trzech miesiącach znajomości. Matka kobiety, Katarzyna, bardzo lubi partnera córki. Kibicuje ich związkowi. Z czasem jednak jej stosunek do Adama się zmienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Ola i Adam zamieszkali za sobą po trzech miesiącach znajomości. Dzięki temu lepiej się poznali. Zaczęli też dostrzegać swoje wady. Matka kobiety, Katarzyna, bardzo lubi partnera córki. Kibicuje ich związkowi. Namawia Olę, żeby dała ukochanemu drugą szansę. Podczas zapoznawczej kolacji z rodzicami Adama - Zbigniewem i Hanną - oraz Katarzyną, mężczyzna oświadcza się. Zaręczyny nie zmieniają zbyt wiele w życiu pary. Ola wciąż ma zastrzeżenia do Adama. Wkrótce z zaskoczeniem stwierdza, że Katarzyna zmieniła stosunek do przyszłego zięcia. Wiadomość o ciąży córki bardziej ją snuci, niż cieszy.

Zobacz także

Ładuję...