Teleman

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (452)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Staszek i Marek zostają wezwani do domu, w którym znaleziono ciało. Dowody wskazują na samobójstwo. Wkrótce policjanci otrzymują nagranie, które wskazuje na to, że ktoś był obecny przy śmierci ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami. Między Górską (Magdalena Margulewicz) a Jaworem (Michał Kitliński) toczy się niejasna gra, związek Pauliny (Kamila Ścibiorek) z Głowackim (Tomasz Sobczak) rozkwita, a Walczak (Michał Mrozek) trafia do klasztoru. Tymczasem Ola (Gabriela Oberbek) zyskuje nowego wielbiciela, Kopczyk (Dariusz Siastacz) musi zmierzyć się ze swoimi lękami, a bracia Gawlikowie - z nieznośną nastoletnią podopieczną.

W tym odcinku

Staszek i Marek zostają wezwani do domu, w którym znaleziono ciało mężczyzny. Oględziny wskazują, że było to samobójstwo. Gawlikowie dowiadują się, że Adam Trumski, miał firmę, którą kierował wraz z dwoma wspólnikami. Jeden z nich również zginął w niejasnych okolicznościach. Dzień później ostatni pozostały przy życiu współwłaściciel firmy przynosi załodze nagranie, które zostało mu anonimowo przesłane. Widać na nim, że przy śmierci Trumskiego był ktoś jeszcze. Prowadzenie sprawy utrudnia Gawlikom Aśka, ich nowa podopieczna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...