Kochane pieniądze: Sponsor (11)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka studiuje zaocznie i pracuje jako kelnerka, ale brakuje jej pieniędzy. Jej marzeniem jest znaleźć bogatego męża. Wprowadza się do mieszkania koleżanki. Dowiaduje się, że ma ona sponsora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

20-letnia Agnieszka z wiejskiej wielodzietnej rodziny jedzie szukać szczęścia do Warszawy. Studiuje zaocznie zarządzanie i pracuje jako kelnerka, ale nadal brakuje jej pieniędzy. Wynajmuje pokój u starszej pani, a ubrania kupuje w lumpeksach. Sto złotych przesyła co miesiąc mamie. Marzeniem Agnieszki jest znaleźć bogatego męża. Nie jest jednak zainteresowana kolegami z roku. Kiedy musi opuścić stancję, wprowadza się do mieszkania koleżanki z uczelni, Dominiki. Agnieszka zazdrości jej drogich ubrań, kosmetyków i nowego laptopa. Dominika wyznaje, że ma bogatego kochanka, który ją sponsoruje. Radzi Agnieszce, by też sobie kogoś znalazła. Pewnego dnia Dominika zabiera koleżankę na drinka, a jej kochanek przyprowadza ze sobą kolegę, któremu Agnieszka od razu wpada w oko.

Zobacz także

Ładuję...