Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2407

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witek widzi, że Dawid przyjeżdża po Michalinę i zabiera ją na rozpoczęcie roku szkolnego. Jest przekonany, że dziewczyna ma już nowego adoratora. Marek namawia syna, by z nią porozmawiał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Witek widzi, że Dawid przyjeżdża po Michalinę i zabiera ją na rozpoczęcie roku szkolnego. Jest przekonany, że dziewczyna ma już nowego adoratora. Marek namawia syna, by szczerze z nią porozmawiał. Niedzielska zastaje w swoim gabinecie Kujawiak, która przyszła po swoje rzeczy. Grozi dyrektorce, że może stracić stanowisko, ponieważ nie przygotowała szkoły do zdalnego nauczania. Vincenzo dzwoni do Aldony, by porozmawiać o szczegółach współpracy. Grzelakowa podejrzewa, że mężczyznę coś łączy z Kasią, on jednak wypytuje o Reginę. Niebawem Włoch zjawia się w klubie fitness i proponuje Czapli, że poprowadzi tu lekcje tanga, po czym porywa kobietę do tańca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...