Teleman

Ukryta prawda | sezon 14 odc. 965

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania marzy o drugim dziecku. Sprzeciwia się temu jej mąż Przemek. Kobieta odstawia tabletki antykoncepcyjne i wciąż przekonuje partnera do swoich racji. Staje się coraz bardziej sfrustrowana.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.09 9:00
TVN 7logo
So 2.10 8:15
TVN 7logo

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Ania jest matką Olka. Od dłuższego czasu marzy o drugim dziecku. Sprzeciwia się temu jej mąż Przemek. Kobieta odstawia tabletki antykoncepcyjne i wciąż przekonuje partnera do swoich racji. Staje się coraz bardziej sfrustrowana. Tymczasem w ciążę zachodzi Monika, dziewczyna, którą brat Przemka, Emil, zna zaledwie trzy miesiące. Ten mówi wprost, że nie zamierza budować związku. Zrozpaczona Monika prosi Annę oraz jej partnera o pomoc. Emil postanawia wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. W międzyczasie Przemek daje się przekonać. Jednak Ania zaczyna mieć wątpliwości, czy mąż naprawdę myśli o wspólnej przyszłości.

Zobacz także

Ładuję...