Kochane pieniądze: Rywalki (10)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łucja sama wychowuje 18-letnią córkę, Olę, która jest utalentowaną siatkarką. Nie chce, by zaprzepaściła swoją szansę w życiu. Dziewczyna zakochuje się w Irku, który wciąga ją w imprezowe życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Łucja, nauczycielka WF-u, samotnie wychowuje 18-letnią córkę, Olę, która jest utalentowaną siatkarką. Matka bardzo dba o to, by córka nie zaprzepaściła swojej szansy w życiu. Dziewczyna zakochuje się jednak w Irku, skejcie, który wciąga ją w imprezowe życie. Niespodziewanie klub siatkarski robi nabór i Ola ma szansę na swój pierwszy zawodowy kontrakt. Dziewczyna nie wytrzymuje jednak presji i w kluczowym momencie wychodzi na imprezę ze swoim chłopakiem. Tymczasem jej jedyna konkurentka, Paulina, zostaje potrącona przez samochód. W ciężkim stanie trafia do szpitala.

Zobacz także

Ładuję...