Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2406

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek opowiada Beacie o kryzysie w związku z Władkiem. Później umawia się z Jerzym na stadionie. Nie ma dla niego dobrych wiadomości, bo sponsor wycofał się ze swoich planów renowacji obiektu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Darek opowiada Beacie o kryzysie w swoim związku z Władkiem. Później umawia się z Jerzym na stadionie. Nie ma dla niego dobrych wiadomości, bo sponsor wycofał się ze swoich planów renowacji obiektu. Janicki przekonuje jednak Marczaka, by nie rezygnował z funkcji kierownika budowy. Regina żegna się z Frankiem i Stefanem przed ich wylotem do Francji. Potem spotyka się z Aldoną i Mariolą na kameralnym zamknięciu "Zdrówka". Niespodziewanie w sklepie zjawia się znajomy Kasi z Sycylii, Vincenzo Ilardi, który ma dostarczyć Grzelakowej delikatesy z Włoch. Jest oczarowany urodą Czapli. Witek przygotowuje transparent na powitanie Michaliny, która ma wyjść ze szpitala. Nie może jednak zjawić się osobiście, ponieważ musi iść na terapię. Dziewczyna jest rozczarowana, nie widząc go wśród znajomych.

Występują

Zobacz także

Ładuję...