Teleman

Rozwód. Walka o wszystko: Rozwód dzieciaków (16/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Kacper wzięli ślub rok temu, gdy dziewiętnastolatka zaszła w ciążę. Dziś wychowują razem córeczkę Gaję. Między młodymi małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni o pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Natalia i Kacper wzięli ślub zaledwie rok temu, gdy dziewiętnastolatka zaszła w ciążę. Dziś wychowują razem córeczkę Gaję. Dziewczyna zdołała ukończyć liceum dzięki domowemu nauczaniu, zdała maturę, po czym dostała się na studia prawnicze. Partner natomiast chodzi na zajęcia zaoczne, a jednocześnie jest barmanem. Niestety, z jego pensji ciężko im się utrzymać. Między młodymi małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Wreszcie Natalia postanawia wziąć rozwód. Sytuację komplikuje fakt, że para mieszka u rodziców Kacpra. Po kolejnej awanturze dziewiętnastolatka decyduje się wyprowadzić do matki i ojca, którzy wyrzucili ją z domu, kiedy dowiedzieli się o ciąży. Mąż walczy o jej uczucie, ale dziewczyna nie zamierza wycofać pozwu. Posądza chłopaka o całonocne imprezowanie lub granie z kolegami.

Ładuję...