Ukryta prawda | sezon 14 odc. 962

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip nie skończył studiów, ciągle zmienia pracę i wpada w kłopoty finansowe. Nieustannie prosi o wsparcie zamożnego ojca, Grzegorza. To nie podoba się jego młodszemu bratu Wojtkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Filip nie skończył żadnych studiów, ciągle zmienia pracę i wpada w kłopoty finansowe. Nieustannie prosi o wsparcie zamożnego ojca, Grzegorza. To nie podoba się jego młodszemu bratu Wojtkowi. Filipa popiera jednak matka Bogna. Mąż porzucił ją dziesięć lat temu. Wkrótce Wojtek odkrywa, że Grzegorz zostawił wieloletnią partnerkę Lidię. Ma też problemy z kierownikiem w swojej firmie, która zajmuje się produkcją i montażem okien. Musiał wyrzucić pracownika za nieuczciwość. Jakiś czas później Filip rozbija samochód. Chce, żeby ojciec sfinansował mu nowy. Tym razem rodzic odmawia. Wojtek postanawia ochronić go przed pazerną rodziną.

Zobacz także

Ładuję...