Wampiry: Dziedzictwo 3 (1)

(Legacies 3: We're Not Worthy)

serial fantasy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Alaric musi załatwić kilka pilnych spraw w szkole, dlatego zarządza, że uczniowie po raz pierwszy spędzą cały dzień poza murami uczelni. Tymczasem na miejscu zjawia się średniowieczny potwór.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.12 19:30
HBO 3logo

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Alaric musi załatwić kilka pilnych spraw w szkole, dlatego zarządza, że uczniowie po raz pierwszy spędzą cały dzień poza murami uczelni, w terenie. Tymczasem na miejscu zjawia się średniowieczny potwór. Bestia zamierza wyzwać kogoś na pojedynek. Uczniowie zastanawiają się, kto okaże się godnym rywalem dla przybysza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...