Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2405

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek wraca wcześniej z Singapuru. W domu zastaje Józka w łóżku z Gabrielą. Gdy Niedzielska udaje się do pracy, Janicki zwraca się do przyjaciela z prośbą, by ten nie bawił się jej uczuciami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Darek wraca wcześniej z Singapuru. W domu zastaje Józka w łóżku z Gabrielą. Gdy Niedzielska udaje się do pracy, Janicki zwraca się do przyjaciela z prośbą, by ten nie bawił się jej uczuciami. Darek przyznaje także, że wyjazd do Władka nie był dobrą decyzją. Pobyt u niego przebiegł zupełnie inaczej niż oczekiwał, a ich związek jest już przeszłością. Hubert usiłuje namówić Klarę do napisania książki erotycznej. Tymczasem Sabina, Maja i Marianna z radością witają Kajtka, który przylatuje od swojego ojca. Jednak Oliwka nie ma zamiaru uczestniczyć w śniadaniu. Wychodzi do swojego pokoju, by odpocząć. Dziewczyna zdradza Cieślakowi, że ma dosyć mieszkania z jego rodziną. Oświadcza, że jeśli jego bliscy się wkrótce nie wyprowadzą, sama to zrobi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...