Teleman

Lombard. Życie pod zastaw 8 (369)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Atrakcyjna Małgosia uwodzi mężczyzn i w ich mieszkaniach podaje im pigułkę gwałtu. Następnie ze wspólnikiem Mirkiem wynosi cenne rzeczy. Pewnego razu nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Małgosia i jej partner Mirek w nieuczciwy sposób zdobywają pieniądze. Atrakcyjna kobieta uwodzi mężczyzn i w ich mieszkaniach wrzuca im do alkoholu pigułkę gwałtu. Następnie wraz z Mirkiem wynosi z mieszkania cenniejsze rzeczy, by następnie sprzedać je w lombardzie. Pewnego razu nie wszystko idzie zgodnie z planem. Marta wchodzi w konflikt z przedstawicielem firmy wspomagającej DPS. Ziutek zachwyca się Kają. Marta nie czuje się z tym komfortowo. Maciek sugeruje Lolkowi, że powinien zdecydować się, z którą z dziewczyn chce być. Ziutek próbuje ustalić, kto regularnie stawia na grobie Oliwii znicz. Wie, że nie są to ani dalsi krewni, ani Izdebscy...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...