Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2404

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stańscy decydują się nie sprzedawać hotelu. Informują o tym Karolinę. Za spa będzie teraz odpowiedzialna Sabina. Małżeństwo jest zdecydowane zaadoptować Tadzia, którego pozostawiono w ich hotelu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Paulinka ratuje życie Helmuta, za co ten dziękuje jej w szpitalu. Pielęgniarka wręcza dziewczynce dyplom Małego Ratownika. Po tym wydarzeniu Paulinka wpada w panikę, że jej mama znowu może zachorować. Stańscy decydują się nie sprzedawać hotelu. Informują o tym Karolinę. Za spa będzie teraz odpowiedzialna Sabina. Małżeństwo jest zdecydowane zaadoptować Tadzia, którego pozostawiono w ich hotelu. Pijany Jonasz wdziera się do mieszkania Józka, w którym mieszka teraz Gabrysia. Kobieta wzywa Sałatkę. Piłkarz przekonuje brata, by przestał pić, aby nie zaprzepaścić przeszczepu nerki. Niedzielska znajduje schronienie w mieszkaniu Darka. Kiedy robi się intymnie, Józek zapewnia Gabrysię, że z Julitą nic już go nie łączy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...