Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2403

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert telefonicznie instruuje Paulinkę, jak sprawdzać stan nieprzytomnego Helmuta. Franek przez balkon sąsiadki próbuje dostać się do mieszkania. Firma Damiana zdobywa nowych klientów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Paulinka rozmawia przez telefon z Hubertem, który instruuje ją, jak sprawdzać stan nieprzytomnego Helmuta i stara się ustalić ich lokalizację. Po pewnym czasie na miejsce przyjeżdża straż pożarna. Franek przez balkon sąsiadki próbuje dostać się do mieszkania. Firma Damiana "Pan Spec" szybko zdobywa nowych klientów. W prowadzeniu jej pomaga mu Renata. Luiza i Mirek pojawiają się w Feel Good, chcąc dostać od ojca pieniądze na różne zachcianki. Karolina widzi, jak Stański rozmawia z potencjalnym kupcem hotelu. Bożena dowiaduje się o planowanej transakcji i próbuje szczerze porozmawiać z mężem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...