Teleman

Kochane pieniądze (7)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia pracuje w korporacji. Jej szef jest tyranem stosującym mobbing. Kobieta nie może się zwolnić, gdyż ma na utrzymaniu niepełnosprawnego męża. Przełożony zaczyna ją molestować seksualnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Sylwia jest asystentką Wiktora, dyrektora jednej z warszawskich korporacji. Jej szef to tyran, któremu mobbing sprawia chorą przyjemność. Kobieta nie może jednak zrezygnować z dobrze płatnej pracy, ponieważ ma na utrzymaniu niepełnosprawnego męża, Szymona, który po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Sylwia nie mówi mu nic o swoich problemach z szefem, ale zwierza się z nich swojej przyjaciółce, Malwinie. Sytuacja zmienia się, kiedy Wiktor przechodzi od mobbingu do molestowania seksualnego. Zrozpaczona Sylwia nie jest już w stanie tego wytrzymać i tym razem chce rzucić pracę. Niespodziewanie Szymon mówi jej jednak, że jest szansa na jego pełne wyleczenie - dzięki kosztownej operacji będzie mógł odzyskać władzę w nogach.

Zobacz także

Ładuję...