Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2402

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulinka ma przebywać u Łukasza do końca wakacji. Iza przywozi mu córkę. Renia i Helmut przygotowali dla wnuczki pokój. Sergiusz idzie na policję, aby zgłosić otrzymanie wiadomości z pogróżkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Paulinka ma przebywać u Łukasza do końca wakacji. Iza przywozi mu córkę. Renia i Helmut przygotowali dla wnuczki oddzielny pokój. Wyznaczyli również przestrzeń tylko do zabaw. Helmut znowu odczuwa silny ból w klatce piersiowej. Sergiusz idzie na policję, aby zgłosić otrzymanie wiadomości z pogróżkami. Zdecydował się na ten krok za sprawą Justina. Kornel musi ukrywać się przed wierzycielami i rodziną, mimo to udaje mu się spotkać z córką. Dochodzi do wniosku, że Jowita najlepiej zajmie się biznesem winiarskim. Kobieta zgadza się, ale z nieoczywistych pobudek... Sękowska podstępem usiłuje dać Hermanowi mniej pieniędzy za wykonaną usługę. Świadkami tej próby oszustwa są Regina i Celina. Fitness klub odwiedza Łucja, aby dopytać o możliwość zorganizowania zajęć dla jej podopiecznych - niewidomych dzieci. W oko wpada jej Herman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...