Ukryta prawda | sezon 14 odc. 950

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halina spotyka córkę na spacerze z partnerem Przemkiem i jego ojcem Kazimierzem. Tak odkrywa, że Renata związała się z niepełnosprawnym mężczyzną. Jest załamana, nie chce, żeby kobiecie było ciężko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Halina spotyka swoją córkę na spacerze z partnerem Przemkiem i jego ojcem Kazimierzem. Tak odkrywa, że Renata związała się z niepełnosprawnym mężczyzną. Jest załamana, nie chce, żeby kobiecie było zbyt ciężko. Prosi ją o zakończenie tej relacji. Kiedy Renata odmawia, próbuje namówić byłego chłopaka córki, Cypriana, do powrotu. Jednak on już kogoś znalazł. Halina rozmawia też z Kazimierzem. Sugeruje, że nie akceptuje związku jego syna z Renatą. Ostatecznie załamuje ją informacja o bezpłodności Przemka.

Zobacz także

Ładuję...