Teleman

Kochane pieniądze (6)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Katarzyna rok temu rozwiodła się z Wojtkiem. Byłe małżeństwo nie podzieliło jednak majątku, odkładając sprawę na później. Mimo obietnicy kobieta do tej pory nie zaczęła spłacać części Wojtka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Katarzyna rok temu rozwiodła się z Wojtkiem. Mężczyzna pracuje w Norwegii i utrzymuje regularny kontakt ze swoją nastoletnią córką, Martą. Byłe małżeństwo nie podzieliło jednak majątku, odkładając sprawę na później. Mimo obietnicy, Katarzyna do tej pory nie zaczęła spłacać części Wojtka. Pewnego dnia mężczyzna zjawia się w mieszkaniu z walizkami i chce się wprowadzić do czasu aż Katarzyna go nie spłaci. Kobieta nie zamierza ulec byłemu partnerowi. Wojtek ucieka się do sprytnego rozwiązania, które nie pozwala jej ignorować jego roszczeń.

Zobacz także

Ładuję...