Teleman

M jak miłość | odc. 1572

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Załamana Filarska zjawia się na Deszczowej z walizką. Oznajmia Kindze i Marii, że podejrzewa Wojtka o zdradę. Jest gotowa od niego odejść. Maria odkrywa, że Ula nie radzi sobie w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Załamana Filarska zjawia się na Deszczowej z walizką. Oznajmia Kindze i Marii, że podejrzewa Wojtka o zdradę. Jest gotowa od niego odejść. Piotr śledzi teścia, by poznać prawdę. Jest zdumiony, gdy odkrywa jego tajemnicę. Marszałek tymczasem szykuje niecodzienne przeprosiny. Maria odkrywa, że Ula zupełnie nie radzi sobie w Warszawie. Robi wszystko, by pomóc bratanicy. Pola okłamuje koleżanki w przedszkolu, że Anita jest jej matką. Psycholog tłumaczy Kamilowi, że porzucona dziewczynka próbuje w ten sposób wypełnić pustkę po Weronice. Związek Pawła z Franką znów staje pod znakiem zapytania. Zduński przyznaje w końcu, że nie chce, by dziewczyna przedstawiła go swojej rodzinie. O swoich wątpliwościach chłopak mówi też Magdzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...