Ukryta prawda | sezon 14 odc. 946

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Milena i Olaf za chwilę mają wziąć ślub. Pan młody spóźnia się na ceremonię i nie odbiera telefonu. Gdy wreszcie przybywa do kościoła, oskarża narzeczoną o zdradę. Żąda odwołania uroczystości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Milena i Olaf za chwilę mają wziąć ślub. Pan młody spóźnia się na ceremonię, w dodatku nie odbiera telefonu. Gdy wreszcie przybywa do kościoła, oskarża narzeczoną o zdradę. Żąda odwołania uroczystości. Milena zaprzecza, ale on nie słucha i odjeżdża. Chwilę później przysyła partnerce wiadomość, że wie o jej ciąży. Sam jest bezpłodny, więc nie może być ojcem dziecka. Wkrótce Milena dowiaduje się, jak Olaf nabrał podejrzeń. W dniu ślubu znalazł w mieszkaniu kobiety test ciążowy z pozytywnym wynikiem. Milena zastanawia się, kto jeszcze mógł go wykonać. Do głowy przychodzą jej tylko ciotka Bogusia i 17-letnia siostra, Klaudia, którą wychowuje po śmierci rodziców.

Zobacz także

Ładuję...