Ukryta prawda | sezon 14 odc. 945

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice Magdy wyjechali do Indii. Od tamtej pory jedyną bliską jej osobą jest ciotka Maryla. Dziewczyna zrezygnowała ze studiów, a od pewnego czasu spotyka się z nauczycielem angielskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Rodzice Magdy dziesięć lat wcześniej porzucili dotychczasowe życie i wyjechali do Indii. Od tamtej pory jedyną bliską jej osobą jest ciotka Maryla. Młodsza z kobiet wydaje się zagubiona, zainteresowana głównie imprezami; dość szybko wydała wszystkie oszczędności pozostawione jej przez opiekunów. Mimo że Maryla ma własną rodzinę, stara się pomagać Magdzie, która zrezygnowała ze studiów. Od pewnego czasu spotyka się ona z nauczycielem angielskiego Krzysztofem. Niespodziewanie kończy ten związek, a zdziwionej ciotce przedstawia Alberta. Para chce się jak najszybciej pobrać. Maryla podejrzewa, że mężczyzna nie jest szczery wobec jej siostrzenicy. Wynajmuje detektywa, żeby zdobył na to dowody. Uzyskuje odpowiedź w dniu ślubu Magdy i Alberta. Musi zdążyć przekazać wyniki śledztwa.

Zobacz także

Ładuję...