Policjantki i Policjanci (726)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Natalia i Wojtek znajdują dziwną wiadomość za wycieraczką radiowozu. Nadawca przyznaje się w niej do zabójstwa. Podaje też współrzędne, gdzie ukrył ciało. Załoga jedzie we wskazane miejsce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek znajdują dziwną wiadomość za wycieraczką radiowozu. Nadawca przyznaje się w niej do zamordowania człowieka. Podaje też dokładne współrzędne, gdzie ukrył ciało. Załoga jedzie we wskazane miejsce i dokonuje szokującego odkrycia. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą starszej kobiety, która twierdzi, że została zaatakowana przez radzieckiego satelitę. Po służbie Natalia spotyka się z Arkiem, żeby oddać mu zgubę, którą zostawił na komendzie. Ratownik chce się z nią umówić. Ekipa agencji Zapały kontynuuje śledztwo w sprawie nawiedzonego domu. Krzysiek jest przekonany, że ktoś chce nastraszyć właścicielkę willi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...