Blondynka 9: Ogon krowy (108)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Majaków przyjeżdża inwestor wezwany przez Traczyka. Jasiunia chce odwieść go od realizacji planu i pokazuje mu piękno okolicy. Auguścikowa wraz z narzeczonym szykują się do ślubu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Do Majaków zmierza inwestor wcześniej wezwany przez Traczyka. Przed wjazdem do wsi psuje mu się auto. W związku z tym Tanaka musi iść na piechotę. Dorcia wyjeżdża na stypendium do Szwajcarii. W Majakach zostaje Jacek, który chce pomóc Bondyrze w opiece nad dziećmi. Ten jednak odrzuca jego ofertę. Romek naprawia samochód Tanaki i odkrywa, kim jest Japończyk. Wieści szybko się rozchodzą. Jasiunia chce odwieść Tanakę od realizacji inwestycji, pokazując mu piękno okolicy. Auguścikowa wraz z narzeczonym szykują się do ślubu. Jacek proponuje, że na ich weselu zrobi wystawę swoich fotografii. Jagna z trudem przyzwyczaja się do myśli, że jej związek z Andrzejem to już przeszłość. Sylwia nie może pogodzić się z faktem, że Dawid odrzucił ofertę Marszałka na napisanie Symfonii Podlaskiej. Po namowie się zgadza. Dzięki Żorżecie Traczyk dowiaduje się, że Tanaka jest w Majakach, jednak niepokoi go fakt, że ten się do niego nie odzywa. Snuje domysły, że rozmyślił się z inwestycji. Tanaka widząc, w jaki sposób działa Traczyk, rozwiązuje z nim współpracę, co bardzo cieszy Jasiunię.

Występują

Twórcy

Ładuję...