Ukryta prawda | sezon 14 odc. 944

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania bierze ślub za dwa tygodnie. Niespodziewanie pojawia się jej były chłopak Marcin, który porzucił partnerkę i zniknął. Anna bardzo przeżyła to rozstanie. Dawne uczucie nie daje o sobie zapomnieć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Ania bierze ślub za dwa tygodnie. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się były chłopak Marcin, który porzucił partnerkę i zniknął. Anna bardzo przeżyła to rozstanie. Dopiero dzięki obecnemu narzeczonemu, Wojtkowi, ponownie uwierzyła, że może być szczęśliwa. Tymczasem dawne uczucie nie daje o sobie zapomnieć. Ania idzie z Marcinem do łóżka. Później zwierza się przyjaciółce Natalii i zaczyna zastanawiać nad odwołaniem ślubu. Jednak jej były partner stwierdza wprost, że nie dojrzał do poważnego związku. Prosi, żeby nie rezygnowała ze wspólnego życia z Wojtkiem. W dniu ślubu Ani zjawia się w kościele i wyznaje kobiecie miłość.

Zobacz także

Ładuję...