Ukryta prawda | sezon 14 odc. 943

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta wspiera córkę Kasię podczas przygotowań do ślubu, który ma się odbyć za kilka godzin. Panna młoda jest wyraźnie zdenerwowana. Tuż po rozpoczęciu mszy Kasia nagle wybiega ze świątyni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Elżbieta wspiera córkę Kasię podczas przygotowań do ślubu, który ma się odbyć za kilka godzin. Panna młoda jest wyraźnie zdenerwowana. W kościele czekają już na nią przyszły mąż Rafał oraz roczny synek Kubuś. Tuż po rozpoczęciu mszy Kasia wybiega ze świątyni, po czym wsiada do taksówki i odjeżdża. Elżbieta wini Rafała, który dał się ponieść zabawie na wieczorze kawalerskim. On zapewnia, że wyjaśnił wszystko z ukochaną. Po godzinie otrzymuje wiadomość od partnerki - ceremonia zostaje odwołana. Kasia prosi też o kilka dni na przemyślenie wszystkiego. Elżbieta jest załamana; uważa, że ich rodzina od kilku dni ma pecha. Następnego dnia spotyka się z córka, która nie zamierza tłumaczyć się ze swojego zachowania. Kobieta prosi o pomoc księdza.

Zobacz także

Ładuję...