Ukryta prawda | sezon 14 odc. 942

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Fizjoterapeutka, 35-letnia Kasia, właśnie straciła zatrudnienie w prywatnej klinice. Jeden z pacjentów oskarżył ją o złe traktowanie. Kasia nie potrafi pogodzić się z zaistniałą sytuacją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Fizjoterapeutka, 35-letnia Kasia, właśnie straciła zatrudnienie w prywatnej klinice. Jeden z pacjentów oskarżył ją o złe traktowanie. Pracodawca chciał wyciszyć sprawę, dlatego zdecydował się zakończyć współpracę, tym bardziej, że kobieta już wcześniej była oceniana negatywnie w internecie. Kasia nie potrafi pogodzić się z tą sytuacją. Została zwolniona tuż przed awansem, który miała dostać. Przyjaciółka Ewa podsuwa jej ideę mobilnej rehabilitacji. 35-latka kupuje za oszczędności składane łóżko do masażu, ogłasza się w prasie lokalnej i zaczyna działać prywatnie. Niestety, mąż jest sceptyczny wobec tego biznesu.

Zobacz także

Ładuję...