Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2399

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk, Jowita i Agata zastanawiają się, kto porwał Sławkę. Chłopak typuje Sergiusza, ale ten ma alibi i oskarża o wszystko Bondę. Niebawem przestępcy podrzucają do Pyrków kosmyk włosów zakładniczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patryk, Jowita i Agata zastanawiają się, kto stoi za uprowadzenie Sławki. Chłopak typuje Sergiusza, ale ten ma alibi i oskarża o wszystko Bondę. Niebawem przestępcy podrzucają do domu Pyrków kosmyk włosów zakładniczki. Wówczas Patryk zaczyna podejrzewać Jaworskiego. Tymczasem przetrzymywana Jezierska demaskuje swoich oprawców. Malwina studzi entuzjazm Natalii, która jest w świetnym humorze po randce z Mikołajem. Opowiada jej, że mężczyzna pracował jako striptizer, a do tego podszywał się pod Stawickiego, by zemścić się na Dylskiej. Chór Arlety zdobywa drugie miejsce w konkursie. Basia, Zenek, Jola, Łucja i Stefan zapraszają pianistkę do Feel Good, by jej podziękować. Boją się jednak wyznać wymagającej artystce, że chcą już zakończyć współpracę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...