Teleman

Ukryta prawda | sezon 14 odc. 941

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor od wypadku porusza się na wózku. Martwi się, jaki wpływ będzie miał jego stan na firmę, którą prowadzi z nowym wspólnikiem. Z czasem zaczyna podejrzewać partnera o działanie na szkodę spółki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

37-letni Igor prowadzi dużą firmę, gdzie jest produkowane oprogramowanie komputerowe. Po wypadku, któremu uległ niedawno, pozostaje sparaliżowany od pasa w dół, porusza się na wózku inwalidzkim. Dotknęła go również amnezja wsteczna, obejmująca kilka dni przed wypadkiem. Mężem opiekuje się Julia. Załamany swoją sytuacją mężczyzna martwi się, jaki wpływ będzie mieć jego stan zdrowia na pozycję w firmę. Ostatnio boryka się z problemem - były mu potrzebne pieniądze na rozwój, więc musiał znaleźć inwestora. W rezultacie zyskał nowego wspólnika, Huberta. Współpraca nie układa im się jednak najlepiej. Igor robi wszystko, żeby przypomnieć sobie wydarzenia feralnego dnia. Julia powiedziała mu tylko, że w dniu wypadku jechał do firmy. Wkrótce 37-latek zaczyna podejrzewać Huberta o działanie na szkodę spółki, zmierzające do tego, by przejąć klientów przedsiębiorstwa. Zastanawia się, czy wspólnik nie jest powiązany z jego wypadkiem.

Zobacz także

Ładuję...