Ukryta prawda | sezon 14 odc. 940

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mąż Elżbiety odsiaduje wyrok za zabójstwo wspólniczki. Sąd wyraża zgodę na przedterminowe zwolnienie. Kobieta jest zadowolona, że znów ma pełną rodzinę, ale starszy syn nie akceptuje ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Elżbieta wychowuje sama dwóch synów: 16-letniego Mateusza i 10-letniego Sebastiana. Mąż Andrzej przebywa w więzieniu, gdzie odsiaduje wyrok za zabójstwo wspólniczki. Sąd wyraża zgodę na przedterminowe zwolnienie. Elżbieta jest zadowolona, że znów ma pełną rodzinę, ale starszy syn nie akceptuje ojca, lekceważy rodzica oraz jego polecenia. Kobieta usiłuje załagodzić konflikt. Bezskutecznie - Mateusz ucieka z domu. Załamana sięga po narkotyki. Nie spotyka się ze zrozumieniem, krytykuje ją nawet własna matka, Jadwiga. Radzi córce zakończyć to małżeństwo, ponieważ jedynie zapewnia dzieciom traumę. Sugeruje też Andrzejowi przeprowadzkę, żeby więcej nie niszczył życia swej rodzinie.

Zobacz także

Ładuję...