Leśniczówka (349)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiesiek i Marianna kontaktują się z osobą podaną w ogłoszeniu dotyczącym znalezienia łuku i kołczanu. Wyznaczają miejsce spotkania. Kasia dociera pod dom Anny. Postanawia w końcu z nią porozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Edytka z samego rana spotyka się z Beatą. Dziewczyny rozmawiają na temat ogłoszenia o znalezieniu łuku i kołczanu. Wiesiek i Marianna kontaktują się z osobą, która napisała swój numer na ogłoszeniu. Wysyłają SMS i wyznaczają miejsce spotkania. Gałkowa udaje się do Borowika. Nagle dzwoni do niej Beatka, każąc jej jak najszybciej stamtąd uciekać. Jednak jest już za późno. Dziewczyna konfrontuje się ze znalazcami. W Borowiku zjawia się Beatka wraz z Kowalskim. Wszyscy zostają zabrani do komendy i przesłuchani. Oskarżeni proszą o możliwość skontaktowania się z adwokatem Krawczykiem. W trakcie śniadania Janusz usiłuje przekonać Lidię, że jest dla niego równorzędnym partnerem w interesach. Gdy Banach rozważa, by restauracja Borowik stała się awaryjnym kanałem przerzutowym, Karcz traci nagle cierpliwość. Tymczasem Kasia dociera pod dom Anny. Ruszczycówna podąża za swoją matką, która wchodzi do małej cukierni. Kasia postanawia w końcu z nią porozmawiać. Wypytuje o to, co wydarzyło się tuż przed jej zaginięciem, ostatecznie wyznając jej całą prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...