Teleman

Ukryta prawda | sezon 14 odc. 937

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewelina mieszka z narzeczonym i umierającą matką. By sfinansować jej leczenie, wzięła kredyt. Pewnego dnia Teresa wyjawia córce, że była prostytutką, a jeden z klientów może być jej ojcem.

Oglądaj w telewizji

Pon 2.08 14:55
TVN 7logo

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

25-letnia Ewelina jest ekspedientką w supermarkecie. Mieszka z narzeczonym i umierającą na raka matką Teresą. By sfinansować jej leczenie - eksperymentalną terapię, która nie przyniosła skutku - wzięła kredyt. Teraz ma długi. Pewnego dnia rodzicielka wyjawia córce, że była prostytutką, a jeden z klientów może być ojcem Eweliny. Teresa prowadziła notatnik, tam zaznaczyła najbardziej prawdopodobnych kandydatów. 25-latka postanawia porozmawiać o tym z ciocią Ireną. Ona i siostra pozostawały w konflikcie, kobieta nie zjawiała się nawet na pogrzebie. Niestety, Ewelina niczego się nie dowiaduje. Zaczyna sprawdzać wskazanych przez matkę mężczyzn. Motywowana poważnymi problemami finansowymi, decyduje się odszukać biologicznego ojca.

Zobacz także

Ładuję...