Chicago Fire 9: Wstrząśnięte miasto (1)

(Chicago Fire 9: Rattle Second City)

serial obyczajowy USA 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Członkowie remizy strażackiej witają nową koleżankę Giannę Mackey (Adriyan Rae), która dołącza do zespołu karetki po odejściu Foster do szkoły medycznej. Jest ona znajomą Cruza z czasów młodości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy członków Remizy 51, którzy stają przed kolejnymi niebezpiecznymi wyzwaniami, często ryzykując przy tym swoim życiem. W dziewiątym sezonie strażacy i ratownicy medyczni będą próbować poradzić sobie w czasach pandemii. Zespół karetki powita także nową ratowniczkę, Giannę Mackey (Adriyan Rae), której znaleźć pracę pomógł Cruz.

W tym odcinku

Członkowie remizy próbują sobie poradzić w pandemicznej rzeczywistości. Witają nową koleżankę Giannę Mackey (Adriyan Rae), która dołącza do zespołu karetki po odejściu Foster do szkoły medycznej. Jest ona znajomą Cruza z czasów młodości i to właśnie on pomógł jej dostać się do załogi. Okazuje się, obecność kobiety może spowodować pewne komplikacje. Tymczasem dochodzi do przerażającej konfrontacji, podczas której Brett udowadnia swoje zdolności przywódcze. Z kolei Boden składa Kidd propozycję z myślą o jej niewykorzystanym potencjale.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...