Teleman

M jak miłość | odc. 1571

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bosacki szantażuje Michała. Pokazuje szefowi nagranie z hotelu i żąda pieniędzy. Tymczasem Marcin czuje, że żona coś przed nim ukrywa. Aneta wraca do kliniki po urlopie. Jej kariera wisi na włosku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Bosacki szantażuje Michała. Pokazuje szefowi nagranie z hotelu i żąda trzydziestu tysięcy złotych. W przeciwnym razie wyśle filmik mężowi Izy. Wzburzony Ostrowski domyśla się, że cyniczny oszust wszystko ukartował. Tymczasem Marcin czuje, że żona coś przed nim ukrywa. Chodakowska okłamuje męża, że podczas pobytu w Krakowie spotkała ciotkę Artura, co przywołało traumatyczne wspomnienia. Detektyw jednak konfrontuje się ze Skalską i ustala, że Iza nie mówi mu prawdy. Aneta wraca do kliniki po krótkim urlopie. Odkrywa, że jej kariera wisi na włosku, a większość pacjentów wybiera leczenie u doktora Karnowskiego. Łukasz nadal romansuje z Patrycją, ryzykując, że szef odkryje prawdę. Podczas kolejnej schadzki kochanka zostawia u niego komórkę. Gdy Wojciechowski przynosi go do pracy, Argasiński rozpoznaje telefon żony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...