Teleman

Ukryta prawda | sezon 14 odc. 935

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata jest projektantką wnętrz. Poznaje przełożonego męża, który pracuje jako policjant. Niespodziewanie dla samej siebie ulega fascynacji. Nie zważając na ryzyko, wdaje się w niebezpieczny romans.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

41-letnia Agata jest projektantką wnętrz. Mąż kobiety, Janusz, pracuje jako policjant. Pewnego wieczora towarzyszy partnerowi podczas bankietu, na którym poznaje jego przełożonego, Marka. Niespodziewanie dla samej siebie Agata ulega fascynacji nowym znajomym. Któregoś dnia odbiera telefon z nieznanego numeru. Dzwoni Marek i proponuje jej spotkanie. Kobieta, nie zważając na ryzyko utraty rodziny, wdaje się w niebezpieczny romans z szefem męża.

Zobacz także

Ładuję...