Ukryta prawda | sezon 14 odc. 933

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maja podejrzewa, że mąż ją zdradza. Mówi o tym koleżance z pracy, Annie, która postanawia sprawdzić, czy Arkadiusz jest zainteresowany innymi kobietami. Aranżuje spotkanie ze swoją kuzynką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Maja podejrzewa, że mąż ją zdradza. Mówi o tym koleżance z pracy, Annie, która postanawia sprawdzić, czy Arkadiusz jest zainteresowany innymi kobietami. Aranżuje spotkanie ze swoją kuzynką. Podstęp nie udaje się. Wówczas Maja i Anna proszą o pomoc partnera drugiej z nich, Bartka. Ma zaprosić Arka do swojego klubu fitness, a następnie porozmawiać z nim na temat płci pięknej. Ten plan również nie odnosi rezultatu. Pewnego dnia Anna, jadąc do pracy męża, przypadkowo sama poznaje prawdę.

Zobacz także

Ładuję...