Teleman

Słoneczny patrol (3)

(Baywatch: Heat Wave)

serial przygodowy USA 1989  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mitcha odwiedza Steve Humboldt z synem Michaelem. Następnego dnia Michael wchodzi z kolegą do kanału odpływowego, który zalewa przypływ. Ratownicy i policja poszukują zaginionych chłopców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kalifornia. Młodzi, atrakcyjni ratownicy w Santa Monica pomagają potrzebującym i dbają o bezpieczeństwo kąpiących się w tym miejscu osób. Szefem zespołu jest doświadczony Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który samotnie wychowuje kilkunastoletniego syna, Hobiego. W jego życiu osobistym nie brak atrakcyjnych młodych kobiet. Ozdobą jego grupy są bowiem C.J. Parker (Pamela Anderson), Stephanie Holden (Alexandra Paul) i Caroline (Yasmine Bleeth). Do grupy należy też Matt Brody (David Charvet).

W tym odcinku

Mitcha odwiedza przyjaciel z dzieciństwa, Steve Humboldt, ze swoim synem Michaelem. Następnego dnia ten ostatni wchodzi z poznanym na plaży kolegą do kanału odpływowego, który zalewa przypływ. Ratownicy i policja gorączkowo poszukują zaginionych chłopców. Do akcji włączają się dzieci z klubu młodych ratowników. W ostatniej chwili, kiedy chłopcy są już wyczerpani i kanał zostaje prawie całkowicie zalany, ratownikom udaje się ich odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...