Teleman

Słoneczny patrol (2)

(Baywatch: In Deep)

serial przygodowy USA 1989  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hobie, syn Mitcha, marzy o skuterze wodnym. Ojciec nie chce mu go kupić. Uważa pojazd za niebezpieczny. Hobie jest świadkiem tragicznego wypadku. Jego sprawcy uciekają z miejsca zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kalifornia. Młodzi, atrakcyjni ratownicy w Santa Monica pomagają potrzebującym i dbają o bezpieczeństwo kąpiących się w tym miejscu osób. Szefem zespołu jest doświadczony Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który samotnie wychowuje kilkunastoletniego syna, Hobiego. W jego życiu osobistym nie brak atrakcyjnych młodych kobiet. Ozdobą jego grupy są bowiem C.J. Parker (Pamela Anderson), Stephanie Holden (Alexandra Paul) i Caroline (Yasmine Bleeth). Do grupy należy też Matt Brody (David Charvet).

W tym odcinku

Hobie, syn Mitcha, marzy o skuterze wodnym. Ojciec nie chce mu go kupić, bo uważa, że pojazdy te są niebezpieczne. Tymczasem Hobie idzie na wagary na plażę, gdzie dwóch poznanych chłopaków uczy go pływać na skuterze wodnym. Jeden z nich zderza się z dziewczyną na desce surfingowej, która w wyniku wypadku tonie. Sprawcy uciekają. Hobie domyśla się, kim byli i idzie do nich. Główny winowajca chce usunąć niewygodnego świadka, którego w ostatniej chwili ojciec ratuje z opresji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...