Ukryta prawda | sezon 14 odc. 931

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

18-letni Kacper, mimo młodego wieku, jest notorycznym podrywaczem. Wciąż zaprasza do mieszkania kolejne dziewczyny, idzie z nimi do łóżka, a potem porzuca. Rodzice próbują na niego wpłynąć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

18-letni Kacper, mimo młodego wieku, jest notorycznym podrywaczem. Wciąż zaprasza do mieszkania kolejne dziewczyny, idzie z nimi do łóżka, a potem porzuca. Rodzice - Dagmara i Marcin - próbują na niego wpłynąć. Nie rozumieją, skąd taka zmiana w zachowaniu syna, który przez rok spotykał się ze spokojną Julią. Próbują namówić dziewczynę, by znów związała się z nastolatkiem. Wkrótce okazuje się, że Kacper uwiódł dwa lata młodszą od siebie Olę, córkę sąsiadki. Dagmara prosi o pomoc siostrę Sylwię i szwagra Przemka. Jej syn zawsze darzył ich ogromną sympatią. Jakiś czas później matka nabiera nadziei na poprawę sytuacji, gdy chłopak podejmuje naukę i gra w tenisa razem z wujkiem, zamiast podrywać kolejne panie. Niebawem odkrywa szokującą tajemnicę Kacpra...

Zobacz także

Ładuję...