Ukryta prawda | sezon 14 odc. 930

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina mieszka z mężem Michałem oraz córką. Z powodu zawieszenia działalności gospodarczej postanawia oszczędzać. Gdy przegląda wydatki, zauważa znaczące wypłaty poczynione przez partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

40-letnia Karolina mieszka z mężem Michałem oraz córką Julią. Sama robi i sprzedaje biżuterię. Ostatnio biznes podupadł, więc musi zawiesić działalność gospodarczą. Ma wyrzuty sumienia, że nie partycypuje w domowym budżecie. Postanawia zacząć oszczędzać. Gdy przegląda wydatki zauważa znaczące wypłaty z bankomatu, poczynione przez Michała. Mężczyzna nie potrafi się z nich wytłumaczyć. Karolina nie wie, że jej partner miał krótki romans z Mariolą. Kochanka urodziła mu córkę, Michalinę. Ojciec płaci alimenty na dziecko, ale Mariola ma coraz większe oczekiwania. Zdobywa numer telefonu Karoliny, po czym szantażuje grozi, że powie kobiecie prawdę. Tymczasem żona sama zaczyna podejrzewać ukochanego o romans, a zdobyte poszlaki wskazują właśnie na Mariolę.

Zobacz także

Ładuję...