Teleman

Kochać to za mało (1)

(Quererte así)

telenowela Meksyk 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulina (María José Magan) ma otrzymać majątek dziadka w dniu ślubu z mężczyzną, z którym dzięki interesom rodziców pozostaje w związku niemal od dzieciństwa. Tuż przed uroczystością poznaje Rafaela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Emilia Duncan jako nastolatka zakochała się w szoferze Amílcarze. Zaszła w ciążę i urodziła Paulinę. Antonio Duncan, ojciec młodej matki, by uniknąć mezaliansu, zapłacił jej adoratorowi za to, aby zniknął z ich życia, swoją córkę zaś zmusił do poślubienia adwokata, Gustava Navarrete (Bernie Paz), owdowiałego ojca Gabrieli (María Fernanda Quiroz). Emilia nigdy nie zaznała szczęścia w małżeństwie, mimo że Gustavo obdarzył ją szczerą miłością. Meksykańska telenowela o miłości.

W tym odcinku

Emilia Duncan, kobieta silna i despotyczna, akcjonariuszka luksusowych kompleksów turystycznych, marzy o przejęciu całkowitej kontroli nad przedsiębiorstwem hotelowym swojego ojca, Antonia. On jednak zapisał prawie całą swoją fortunę wnuczce, 26-letniej Paulinie (María José Magan). Ma ona otrzymać majątek w dniu swojego ślubu z mężczyzną, z którym dzięki przyjaźni i wspólnym interesom rodziców pozostaje w związku niemal od dzieciństwa. Dziewczyna nie podejrzewa, że narzeczonemu zależy wyłącznie na jej pieniądzach. Tuż przed uroczystością umiera wieloletnia ukochana niania przyszłej panny młodej. Podopieczna rusza na wyznaczoną przez zmarłą plażę, by zgodnie z jej ostatnią wolą rozsypać tam prochy. Poznaje Rafaela (Francisco Angelini), młodego lekarza, w którym zakochuje się bez pamięci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...