Ukryta prawda | sezon 14 odc. 928

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jolanta i Paweł są małżeństwem od roku. Mieszkają w rodzinnym domu kobiety, razem z jej matką i młodszą siostrą Anną. Dwa miesiące temu urodziła syna. Wkrótce zaczyna podejrzewać męża o romans.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.06 9:55
TVN 7logo

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Jolanta i Paweł są małżeństwem od roku. Mieszkają w rodzinnym domu kobiety, razem z jej matką i młodszą siostrą Anną. Dwa miesiące temu urodziła syna. Dziecko ciągle płacze, ma kolki. Jola jest zmęczona macierzyństwem, a kiedy Paweł oferuje pomoc, zostaje odtrącony. Para nie sypia ze sobą od ponad pół roku. Jakiś czas później Jola zwierza się siostrze, że czuje się nierozumiana przez męża. Pewnego dnia kobieta zaczyna podejrzewać partnera o romans z sekretarką prezesa firmy. W domu dochodzi do kolejnych awantur. Anna ma tego dość i postanawia się wyprowadzić. Jola prosi, by została, ponieważ tylko ona może pomóc udowodnić, że mąż ją zdradza.

Zobacz także

Ładuję...