Ukryta prawda | sezon 14 odc. 927

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja od dawna nie może znaleźć partnera. Dwa miesiące temu postanowiła skorzystać z pomocy pracowników biura matrymonialnego. Jego właścicielka szybko znajduje idealnego kandydata - Wiktora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

38-letnia Alicja od dawna nie może znaleźć partnera. Dwa miesiące temu postanowiła skorzystać z pomocy pracowników biura matrymonialnego. Jego właścicielka, Marta, szybko znajduje dla klientki idealnego kandydata - Wiktora. Alicja jest zafascynowana mężczyzną. Zaczynają się spotykać, a po trzech tygodniach proponuje on partnerce, żeby się do niego wprowadziła. Jakiś czas później dochodzi do zaręczyn. Alicja zaprasza na ślub Martę. Wkrótce odkrywa, że przyjaciółka próbuje zdobyć jej narzeczonego.

Zobacz także

Ładuję...