Leśniczówka (345)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janusz i Lidia są przetrzymywani przez fałszywych policjantów. Porywacze zabierają Karcza i wyrzucają z auta na poboczu drogi. Gromniak zgłasza Wojtkowi, że jeden z jego podopiecznych okradł sklep.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Janusz i Lidia są przetrzymywani przez fałszywych policjantów. Porywacze zabierają Karcza i wyrzucają z samochodu na poboczu drogi. Mężczyźnie udaje się dotrzeć na parking i dzięki spotkanemu grzybiarzowi powiadomić o całym zdarzeniu Daniela. Młody Karcz sugeruje ojcu, by poszedł na policję, ale on ostro protestuje. W tym czasie fałszywi policjanci wywożą Lidię do lasu. Korzystając z chwili ich nieuwagi, Banach bierze pozostawioną broń. Wojtek robi tort. Gdy Inga dowiaduje się, że to na urodziny Iwa, proponuje pomoc. Terapeuta próbuje złożyć podopiecznemu życzenia, ale ten nie chce ich słuchać. Po telefonie od ojca wściekły chłopak nie ma już ochoty na żadne towarzystwo. Włamuje się do sklepu Gromniakowej i upija. W ogrodzie ośrodka zauważa go Inga i ostrzega, że może zostać wydalony. Tymczasem Gromniak zgłasza Wojtkowi, że jeden z jego podopiecznych okradł sklep. Ewa i Krzysztof przygotowują się do wyjścia na rodzinny obiad. Gdy Płoska zaczyna wypytywać Majewskiego o Hanię i Jerzego, prawnik niespodziewanie mówi, że ją kocha. Podczas posiłku Hania udziela Ewie porad, natomiast Jerzy dzieli się z Krzyśkiem swoimi doświadczeniami. Wieczorem także Płoska wyznaje ukochanemu miłość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...