Ukryta prawda | sezon 14 odc. 926

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper prowadzi agencję detektywistyczną. Na imprezie rodzinnej brat wyznaje mu, że jest szantażowany. Okazuje się, że zdradzał żonę. Ktoś wszedł w posiadanie kompromitujących nagrań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Kacper prowadzi wraz ze wspólnikiem, Rafałem, agencję detektywistyczną. Na imprezie rodzinnej brat, Jacek, wyznaje mu, że od jakiegoś czasu jest szantażowany. Mężczyzna zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Ktoś wszedł w posiadanie filmu, na którym zarejestrowane są upojne chwile mężczyzny i jego kochanki, i teraz żąda 100 tysięcy złotych. Jacek boi się, że nagranie przysporzy mu problemów, gdyż widać na nim także, jak para zażywa kokainę. Kacper postanawia znaleźć szantażystę. Niebawem odkrywa, że Jacek prowadzi bardzo bujne życie erotyczne.

Zobacz także

Ładuję...