Leśniczówka (344)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kowalski zawiadamia Nowackiego, że jest pod nową halą Ziołowego Raju, gdzie szykuje się kolejny przerzut. Klaudia nie przychodzi na umówioną konsultację. Magda udaje się do jej domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Rano Konrad zauważa, że Kasia jest przygnębiona. Zanim zdąży poznać przyczynę, do kuchni wchodzi Zuzia, trzymając misia, którego jej matce dała Anna. Lesiński stara się porozmawiać z ukochaną na temat jej rodzicielki, ale ona twierdzi, że nie ma o czym mówić. Po chwili Kasia znów czuje kłucie w klatce piersiowej. Po południu przychodzi do niej starsza doktor Ździebłowska. Ruszczycówna pyta ją o Annę. Kowalski zawiadamia Nowackiego, że jest pod nową halą Ziołowego Raju, gdzie szykuje się kolejny przerzut. Nie czekając na przyjazd kolegi, sam rusza za ciężarówką i samochodem Janusza. Dociera do leśnej polany, a tam okazuje się, że został oszukany i śledził niewłaściwe osoby. W tym czasie Karcz, Banach i Rożek w innym miejscu pilnują przeładunku towaru. Recepcjonistka mówi Magdzie, że Klaudia prosiła o pilną konsultację. Kobieta jednak nie zjawia się o umówionej godzinie. Zaniepokojona lekarka opowiada o całej sytuacji Jackowi. Potem postanawia udać się do domu pacjentki. Klaudia tłumaczy, że nie przyszła na wizytę, ponieważ musiała zająć się synkiem. Damian wywołuje żonę do kuchni, a sam oświadcza Magdzie, że partnerka zmieniła lekarza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...