Blondynka 9: Chwila prawdy (106)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Majaków przyjeżdża Nina Bach, która zajmuje się leczeniem zwierząt hipnozą. Kiedy Majka orientuje się, że potrafi ona oddziaływać także na ludzi, postanawia to wykorzystać przeciwko Traczykowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Do Majaków przyjeżdża Nina Bach, która zajmuje się leczeniem zwierząt hipnozą. Kiedy Majka orientuje się, że potrafi ona oddziaływać także na ludzi, postanawia to wykorzystać. Wysyła Ninę do Traczyka, by zdobyła skrzętnie ukrywane przez niego informacje na temat wykupu ziemi. Po wpływem hipnozy wójt zdradza wszystkie swoje plany. Po przebudzeniu orientuje się, że się zdradził i proponuje Bach współpracę. Chce, by kobieta hipnotyzowała mieszkańców wsi i przekonywała ich do sprzedaży ziemi. Na pierwszą ofiarę wybiera Jasiunię, ale ostrzeżona przez Majkę doktorowa nie daje się zmanipulować i demaskuje Ninę. Tymczasem koń Prometeusz ucieka z wyspy. Jurek usiłuje go złapać i prosi o pomoc Sylwię, którą wciąż po cichu kocha. W poszukiwania angażuje się pół Majaków. W końcu zwierzę odnajduje się na podwórzu Kozyry w towarzystwie klaczy. Doktor stara się nawiązać relację z wnukiem, ale Jacek myśli tylko o Dorci. Teraz chłopak ma problem, bo ukochana oznajmia, że zaraz po odbyciu stypendium zamierza wracać do Majaków. Jacek sugeruje, że powinna więcej myśleć o sobie, nie o rodzinie. Sylwia i Dawid postanawiają zapomnieć o bolesnej przeszłości i skupić się na wspólnej przyszłości. Oboje szczerze zwierzają się sobie ze swoich przewinień. Kubus opowiada o pocałunku z Jurkiem, a Springer o krótkim romansie z Martą. Między małżonkami następuje pojednanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...