Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2389

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek martwi się o syna, ponieważ Witek spotyka się z dziewczyną, która pali marihuanę. Zmotywowana przez teściową Sabina stara się o pracę w hotelowym spa. Wyznaje Stańskiemu, że jest alkoholiczką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marek martwi się o syna. Nie podoba mu się, że Witek spotyka się z dziewczyną, która pali marihuanę. Chłopak zapewnia, że sąsiadka nie sięga przy nim po używki. Para nastolatków dużo czasu spędza razem, a ich relacja staje się coraz bardziej poważna. Zmotywowana przez teściową Sabina stara się o pracę w hotelowym spa. Przekazując Stańskiemu dokumenty, wyznaje, że jest alkoholiczką w trakcie leczenia. Bruno zaprasza Oliwkę na lancz, by omówić kandydaturę Tomalowej. W tym czasie Jowita mówi Bożenie, że jej mąż wyszedł do restauracji ze Zbrowską. Agata przekonuje narzeczonego, by zaczął odbierać telefony od budowlańców, którzy stracili pracę po zawaleniu się kamienicy. Domagają się oni zapłaty do końca tygodnia. Wystraszony Patryk spotyka się z ojcem. Kornel oznajmia, że ekspertyza wykazała jego winę. Jezierski senior sam musi pokryć koszt rozbiórki. Zrozpaczony zaczyna mówić o samobójstwie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...