W pogoni za skarbem: Skarb piratów (1)
(World's Greatest Treasure Mysteries: Pirate Treasures)

W skrócie
Pewien młody łowca skarbów zdradza Rickowi i Marty'emu szczegóły swojej wyprawy. Prowadzący proszą Matty'ego Blake'a, by ten udał się wraz z początkującym eksploratorem na ryzykowną ekspedycję.
Oglądaj w telewizji
Opis
Rick i Marty Lagina wyruszają podróż w poszukiwaniu ukrytych skarbów. W programie opowieści o drogocennych przedmiotach, wypowiedzi łowców, a także rozmowy z historykami i ekspertami w tej dziedzinie. Prowadzący tropią skarby słynnych piratów, jak np. kapitana Kidda czy Jesse'ego Jamesa. Widzowie usłyszą także o wcześniejszych wyprawach, a także o postępach obecnie prowadzonych ekspedycji.
W tym odcinku
Pewien młody łowca skarbów zdradza Rickowi i Marty'emu szczegóły swojej wyprawy w poszukiwaniu zdobyczy pirata Jeana Lafitte'a. Prowadzący proszą Matty'ego Blake'a, by ten udał się wraz z początkującym eksploratorem na ryzykowną ekspedycję.